loader
Barevné nastavení
Zavřít X
Medicdent služby - Bionitě ZAN - Prestige Art Lifting
Foto: internet

MEDICDENT - zubní ordinace spolupracuje v rámci estetické medicíny se specialistkou pani doktorkou Nato Öten, která ma mnohaleté zkušenosti a svoji vlastní kliniku v Istanbulu. Více informaci o paní doktorce si můžete přečíst zde.

Výhody systému Prestige Art Lifting:

 • zlepšení krevního a lymfatického oběhu
 • ovál tváře se vypíná
 • pleť se stává pružnější
 • méně nápadné hluboké vrásky
 • tvář působí uvolněně a přirozeně
 • neinvazivní lifting
 • stabilizuje se energetická rovnováha
 

ZAN Prestige Art Lifting je kolekce unikátních mezonití, které využívají pozitivní energii drahokamů a polodrahokamů. Nitě jsou vyplněné polydioxanonem a jsou kompatibilní s jakoukoli tkání. Efekt procedury se projevuje okamžitě. Po dvou měsících se kolem nitě vytvoří neviditelná vrstva z nové kolagenové tkáně a tím se posílí prvopočáteční účinek zpevnění. Proces vypnutí kůže není pro pacienta traumatický. Do kůže se neprování žádné speciální řezy, msta vpichů se rychle hojí a nezanechávají žádné stopy. K znecitlivění stačí pouze krém Emla. Na výběr je několik typů nití. Podle východní filozofie ZAN je každá nit nabitá energií určitého drahokamu. Součástí kolekce jsou i nitě vyplněné čistým zlatem. Zásluhou kombinace nití, kamenů a zlata se procedura stává energetickým zážitkem, jejímž účelem je zlepšit váš vzhled a celkový zdravotní stav. Uvolní se vám ztuhlé svaly, zpevní se tkáně, docílíte mladistvého vzhledu. Do jehly je umístěna jedna nebo více nití - MONO nitě ZAN a MULTI nitě ZAN. Nitě jsou různě stočené, mají různý tvar. K dispozici jsou také nitě s fixátory. Díky široké nabídce nití, lékař zvolí tu nejvhodnější právě pro vás.

 

Užitečné rady před aplikací

Alespoň 2-3 týdny před zákrokem a 2-3 týdny po něm neužívejte aspirin a vitamín E. Týden před ošetřením a alespoň další dva týdny po ošetření doporučujeme užívat vitamín C s pomalým uvolňováním, zejména pokud jste aktivní kuřák/kuřačka. Pokud má pacient/ka pozitivní anamnézu na opar rtu (herpes labialis), musí nejméně tři dny před zákrokem začít užívat Zovirax a pokračovat v jeho užívání pět dnů po zákroku.

 
Bionitě ZAN - Prestige Art Lifting
 

 

 

Jak zákrok probíhá

Po lokální anestezii je niť vpravena do podkoží kanylou, po jejím vytažení zde zůstává přichycena protisměrnými zoubky, které jemným tahem oblast pozdvihnou a vypnou. Zahojení drobných ranek trvá asi týden.

 

Doporučení po ošetření

 • Po ošetření je oblast citlivá, může být oteklá, v některých místech mohou být modřiny spolu s lehkými nerovnostmi v obličeji. Někdy mohou nitě v kůži prosvítat a můžeme je i hmatat. Vše je přechodné a během několika dní po ošetření postupně vše mizí.
 • Při větších otocích je vhodné první 3 dny po zákroku používat mírné chladivé obklady na obličej, krk nebo ruce. Nesmí však docházet k tlaku na pokožku. Je vhodné oblast chladit, nevystavovat slunci. Lze použít make-up.
 • První 2 týdny po ošetření doporučujeme omezit výraznou mimiku a pohyby (žvýkání tuhých a velkých soust), omezit překrvení v obličeji (předklánění se, zvedání těžkých břemen, sport) a spaní v poloze na břiše.
 • První dva týdny je rovněž vhodné na noc fixovat nitě ve tkáni speciální bandáží.
 • První měsíc po ošetření vynechat kosmetická ošetření typu masáží a stimulací. Naopak jiná estetická ošetření ( aser, botulotoxin, výplně jsou možná.

 

Volejte +420 773 238 204 pro objednání k Dr. Darina Shanshashvilli.