loader
Barevné nastavení
Zavřít X
Medicdent služby - Mezoterapie

MEDICDENT - zubní ordinace spolupracuje v rámci estetické medicíny se specialistkou pani doktorkou Nato Öten, která ma mnohaleté zkušenosti a svoji vlastní kliniku v Istanbulu. Více informaci o paní doktorce si můžete přečíst zde.

MEZOTERAPIE – HLOUBKOVÁ HYDRATACE OBLIČEJE, KRKU, DEKOLTU A RUKOU

 

Mezoterapie zpomalí stárnutí pokožky, hydratuje a omladí pleť, vyhladí středně hluboké vrásky. Narozdíl od krémů proti vráskám se účinné látky dostanou až do střední vrstvy kůže a pokožku dlouhodobě hydratují a vyživují zevnitř.

 

Proč mezoterapii ?

S přibývajícími roky kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastan a kyselina hyaluronová. Kolagen je zodpovědný za pružnost a pevnost pokožky. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu a pleť udržuje hydratovanou. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a za tvorbu vrásek. Mezoterapie do podkoží dostane kyselinu hyaluronovou, vitamíny a další látky, které pleť vyživí, vyhladí vrásky, hloubkově jí hydratují a nastartují tvorbu kolagenu.

Mezoterapie
Foto: medicdent
 

Co je mezoterapie ?

Při mezoterapii vpravíme do střední vrstvy kůže drobnými mikroinjekcemi směs kyseliny hyaluronové, vitamínů a dalších látek. Pleť pak zadržuje více vody, nastartují se hojivé procesy a tvorba kolagenu.

 

Indikace k mezoterapii

• dehydrovaná, unavená, ochablá pokožka jemné vrásky
• problematická pleť se sklony k akné

 

Účinky mezoterapie

  • revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou vyhlazení vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
       - podpora buněčného metabolismu
       - zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou
  • podpora buněčného metabolismu
  • zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou
 

Látky využívané k mezoterapii

Účinné látky

  • Kyselina hyaluronová
  • Vitamíny
  • Minerály

Složení roztoku závisí na účelu aplikace, na typu a míře poškození kůže. Hlavní složkou je většinou kyselina hyaluronová, jejíž molekuly na sebe vážou vodu a pokožku silně hydratuje. Plazma obnovuje aktivitu buněk. Lze přidat vitamíny, aminokyseliny, koenzymy, minerální látky a antioxidanty, ale často stačí čistá kyselina hyaluronová k zesílení buněčného metabolizmu.

 

Jak často je nutné mezoterapii opakovat

Výsledek je vidět hned po prvním ošetření, ale pro co nejlepší efekt doporučujeme jít na první dvě mezoterapie po měsíci a na třetí aplikaci po třech měsících. Pak už k udržení výsledku stačí na mezoterapii jít jednou ročně.

 

Rekonvalescence po mezoterapií

Rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a na individuální rychlosti hojení. V běžném životě vás nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Několik dní po ošetření se vyhněte slunci a používejte krémy s vysokým ochranným faktorem.

 

Volejte +420 773 238 204 pro objednání k Dr. Darina Shanshashvilli.