Barevné nastavení
Zavřít X
Medicdent služby - záruky pro pacienty
Foto: j7studio

INFORMACE PRO PACIENTY O PODMÍNKÁCH OŠETŘENÍ A DRŽENÍ ZÁRUK

 

Abychom Vám mohli poskytovat stále lepší péči, sledujeme novinky a trendy a hledáme další postupy a ošetření. Překračujeme standardy, které proklamují a drží české zdravotní pojišťovny, které jsou dle našich znalostí velmi nedostačující. Chceme Vám zaručit co nejdelší zdraví zubů a jejich funkčnost.

Udržení zdraví zubů však nezávisí pouze na kvalitě ošetření a použitém materiálu, ale také na Vaší spolupráci s lékařem. Správná každodenní domácí péče o chrup je pro udržení jeho zdraví zásadní. Co se týká standardů dentální hygieny, daří se nám s pomocí dentálních hygienistech zvyšovat úroveň ústní hygieny také mezi našimi pacienty. Naše specialistky Vám pomohou s nácvikem správného čištění i s pořízením nejvhodnějších pomůcek Vám na míru!

 

Poskytované záruky:

1. Standardní záruku na výplně poskytujeme 6 měsíců

2. Prodlouženou záruku na výplně 18 měsíců poskytujeme pouze na základě dlouhodobého sledování a záznamu indexu PBI (velikosti zánětu v okolí zubů) v kartě pacienta a to v průběhu celých 18-ti měsíců při stabilním PBI pod 20, které bude zjištěno opakovaným měřením a zápisem provedeným minimálně 4x za rok.

3. Záruku na protetické výrobky poskytujeme 24 měsíců. Vztahuje se pouze na výrobek vlastní a neplatí v případě rozšíření léčby, změně diagnózy, selhání pilíře a dalších indikací směřujících ke změně stavu v ústech pacienta od stavu počátečního, ve kterém byl protetický výrobek dodán.

4. Implantáty zavádíme pouze pacientům splňujícím výše uvedené parametry indexu PBI pro úspěšnou léčbu se stabilními výsledky. Podrobné informace vycházející z individuálních potřeba Vašeho stavu indexu PBI Vám podá lékař při úvodní konzultaci a vyšetření.

5. Nebudou-li indexy hygieny dostačující, nemůžeme Vám garantovat trvanlivost ošetření. Ošetření je pak prováděno pouze jako paliativní (tj. dočasně odstraňující bolest či jiný problém).

6. Dentální hygienistku v naší ordinaci můžete navštěvovat dle svých potřeb, nebo dle jejích pokynů a nutnosti péče či doporučení lékaře. Minimálně je nutné ji navštěvovat 2x v roce.